?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Перебирає тихо струни осінь,
Вплітає павутинки в жовті коси.
Гітари звуки чисті та сумні.
Палають ягоди калини, як вогні.
Танцює листя неповторні вальси,
Дерева голі - гілки, наче пальці.
І плаче дощ, закоханий у осінь,
Своє кохання загубивши в її косах

© А. Гапонюк


офіційна сторінка гурту 'Обійми дощу' + 'Елегія' - дебютний альбом гурту 'Обійми дощу'
'Згасаюча осінь' lyrics + Ірина Білик - Вже осінь + Вже осінь lyrics
ПереBANDя/Михайло Зарічний – ‘Осінь’ + Віктор Неборак – ‘Осінь’ лірикаps. по гіперпосиланню можна прослухати та скопіювати всі вісім пісень з дебютного альбому Елегія гурту Обійми Дощу, а ще й тексти до всіх пісень альбому.

Comments

( 32 коментарі — Прокоментувати )
ssolo_mia
02 листопад 2010 21:19 (UTC)
Гарні пісні, дуже гарні, особливо, перша і третя... А друга,.. другу пам’ятаєш – про той далекий листопад? Скільки ж то вже літ пролетіло від того листопаду – 14-ть? О, Боже – як час летить! Мені тоді було лише 15-ть, пів мого життя! Ти пам’ятаєш той листопад і нашу першу зустріч? Пам’ятаєш де то було, звідки все розпочалося? А пісня ця всю ту зиму крутилася... і ще багато зим, й не тільки зим.. Чи думав, чи уявляв ти тоді, що все так станеться? Саме так, а не по-іншому?.. Після всього, хочеш-не хочеш, повіриш у Fate (долю, фатум, жереб, талан), destiny (долю, неминучість, приреченість, талан, фатум)...

А тепер вже “Згасаюча осінь” запала в душу, як колись “Вже осінь”, своєю тягучою мелодією, бо ж зміст скоріше відповідає тому настрою, який у мене був всі попередні роки. Так само чудова пісня на Неборакову лірику “Осінь”, правда, то вже інший стиль. А звідки ти взяв отого вірша, якого запостив під “Згасаючою осінню” у Facebook: (“застиглий час/закриті двері/порожній стіл вкриває пил/повітря затхле мов в печері/на стінах залишки чорнил [...] і тільки вуглики в каміні/останнім джерелом тепла/все тліють/в залишках відлуння/осені, що вже пройшла...”)? Чий це вірш – Агафонкіна? І де ти його взяв? – я в неті всіма пошуковиками пройшлася і ніде жодної згадки...

volodymyr_ant
03 листопад 2010 20:08 (UTC)
wow. what ’r u talking about!? попри красивий, високий штиль письма, я не пойняв: Соломіє, а це ще що за фантазії – про які 15-14 років ти говориш? який ще далекий листопад, яка зустріч в листопаді 15-ть років тому та ще й перша? якщо вже бути коректним, то перша зустріч «ін персон» була у червні 2004-го. і скільки разів я просив тебе не писати у відкритих ресурсах те, що є чи могло/може бути конфіденційним? невже не можна всього цього сказати чи написати за посередництва закритих ресурсів?
volodymyr_ant
03 листопад 2010 20:14 (UTC)
так, цей вірш, найбільш ймовірно, написаний Агафонкіним (або ж, що ще більш ймовірніше, Миколою Кривоносом – адже вірша читає не Агафонкін). і ти сама його чула, прослухавши пісню «Згасаюча Осінь» в ютубівському кліпі з їх сольного концерту, якого я тут запостив (першим). його читано перед виконанням самої пісні.

wow - Чигринський забив першого гола у ворота Арсеналу у зустрічі Шахтар-Арсенал.
ssolo_mia
04 листопад 2010 20:21 (UTC)
Зрозуміло. Так я чула вірша у кліпі й подумала, що він десь має бути в інеті, але шукала й не знайшла, окрім тієї твоєї репліки під твоїм постом в фейсбуці. Дякую за те що просвітив.
volodymyr_ant
05 листопад 2010 22:08 (UTC)
все дуже просто стосовно того, чому ти не знайшла його, вірша, в інеті, а лише одне посилання на мій пост в фейсбуці - я записав його з кліпу :) прошу
ssolo_mia
07 листопад 2010 21:25 (UTC)
Зрозуміла. Дякую
ssolo_mia
04 листопад 2010 20:11 (UTC)
Well, well. So, as always you ‘r right. You always was, ‘r and, I hope, ‘ll be correct at the presenting facts. But, you know what.. you forgot about something, something small… about small, little girl with a long light brown hair, which was sitting opposite you at the table in the small bar at Market Square in The City of Lviv, and the bar was named "Bread Bar"… which was sat with eyes wide open on you and catching your every word when you talked with your butty. You came with him and the only free table in the bar at the time was a table where just only me was sitting .. You quietly and politely asked me if table where I was sitting still availble and free at the same time looking closely at me. Since then, I still remember each your word, your tender voice and your eyes deeply watching into me and I‘ll be remember for all my entire life…
volodymyr_ant
05 листопад 2010 22:17 (UTC)
ок. я не знав цього. а тримати у пам'яті всі випадкові зустрічі: в автобусах, поїздах, сабвеях, літаках, таборах, готелях, їдальнях, ресторанах, барах, театрах, кінотеатрах, крамницях, маркетах, супермаркетах, церквах, соборах і ще багатьох-багатьох мислимих, немислимих місцях я фізично не можу. а сторі твоє дуже зворушливе. аж на сльозу пробило. я декілька разів перечитував. направду. це я без жодних кпинів.
але, давай ми ці спогади перенесемо звідси в інше місце. ок?
ssolo_mia
04 листопад 2010 20:12 (UTC)
Ось таке.. що може видатися дивним, але я, дійсно, запам’ятала не тільки всі твої фрази, звернені до мене: як на самому початку, так і згодом, коли ти, мабуть що з ввічливості, звертався до мене, як до особи, сидячої з вами за одним столиком, але й те все, про що ви говорили між собою, хоча й не все з усього того розуміла – про якусь містобудівельну експертизу, про якийсь Rotary International, таємничий на той час для мене… А потім ви пішли, теж ввічливо попрощавшись, а я за вами слідом... Деякий час ви блукали вуличками центру, а потім пішли по вулиці Гнатюка (колишня Горького) й звернули на вулицю Січових Стрільців (колишня 17-го вересня), зайшли у третього від ліва будинку, побули там якийсь час, вийшли й сіли в авто, яке запаркували поруч на вулиці Гнатюка.
volodymyr_ant
05 листопад 2010 22:23 (UTC)
так, було таке. правда, то була інша експертиза - екологічна. але, цілком можливо, що в розмові йшлося в тім числі й про містобудівельну, а ще про архбудівнльну раду. і на засідання львівського ротарі ми того вечора зайшли. все так.
ssolo_mia
07 листопад 2010 21:27 (UTC)
Може й так, адже багато чого у вашій розмові для мене було незрозумілим, та й скільки часу збігло.
ssolo_mia
04 листопад 2010 20:15 (UTC)
Звісно, ти можеш й не пам’ятати цього епізоду з свого життя, а я ніколи тобі про нього не казала. Так ось, тією русяголовою малявкою з «Хлібного бару» на куті площі Ринок (Катедральна, 3 – там ще колись була найбільша у місті хлібна крамниця, знана у народі як «Булочка», потім – бар-ресторан «На Катедральній», а зараз, як бачу з фото, – крамниця «Collin’s» ), де сходяться вулиці Галицька, Беринди і Краківська, майже навпроти римо-католицького катедрального собору, яка захоплено на тебе витріщалася й ловила-всотувала кожне слово, сказане тобою, і була я. Цілком нормально, що ти цього й не пам’ятаєш, але я закарбувала той листопадовий день на все своє життя допоки дихатиму. Й нічого страшного в тому, що я пишу про це, не бачу – я не порушую нічиєї приватності, окрім своєї. І це вже моя справа, що можу я оприлюднювати, а що – ні..
volodymyr_ant
05 листопад 2010 22:24 (UTC)
нема нічого страшного, маєш рацію.
ssolo_mia
07 листопад 2010 21:27 (UTC)
Дякую.
ssolo_mia
04 листопад 2010 20:19 (UTC)
Це вже пізніше, через рівно 5-ть років без місяця, наприкінці вересня 2001-го, я знову натрапила на тебе, на цей раз вже віртуально, у «Львівській Балачці», одразу впізнавши-відчувши тебе під ніком Чугайстер. Бо ким же міг бути Чугайстер, як не тобою, а ти – тільки Чугайстром.. Хоча, у тебе було ще багато різних ніків, але у всіх них я завжди одразу впізнавала тебе.. Ну, а потім вже була середина червня 2004-го, коли ми зустрілися «in person», як кажеш ти.. таке ось сторі, печальне й безнадійне на той час для мене: ти ж був дорослим чоловіком, а хто я – дівчисько-тінейджер. І я гадала, що ти вже мав би бути одруженим, хоча обручки у тебе я не зауважила і, як я не вслухалася, але жодної згадки про дружину або й дітей я не почула. Але, з того часу чомусь у моїй голові крутилася не лише «Вже осінь» але й її ж «Ти мій» . В той час вона розмовляла українською, принаймні, старалася на людях і пісні в неї були на українські тексти(зверни увагу на репліку Alisa1A під цим кліпом) і не була такою вульгарною (тут, навіть, підійде інше слово-калька – похабною), як останні роки, як це видно в іншому її кліпі з тією ж піснею.

Такі ось «фантазії»...
volodymyr_ant
05 листопад 2010 22:29 (UTC)
повністю погоджуюся з тобою і ще більшістю тих, хто написав репліки під кліпом, стосовно Бєлік - вона не одна така. а Повалєй? Хоча остання ще може відповісти українською на запитання журналіста УТБ, а Бєлік давно забула. прикро, звичайно. але - туди цьому лайну дорога.
volodymyr_ant
03 листопад 2010 20:17 (UTC)
а фотоколаж ти здорово зробила – дуже чітко вписала світлини в загальну рамку разом з певним композиційним задумом, і настрій від жовтої барви через краплакову до першого снігу з пронизливо-синіми небесами теж суперово передається. дуже зворушливо. та й місце на Мангаттані, де були близнюки, яких не стало на початку осені доречно теж.. дякую
ssolo_mia
04 листопад 2010 20:28 (UTC)
urw. І дякую за добре слово. Я старалася... А ще я знайшла цікавий сайт Ласкаво просимо до Львова , який містить багато цікавої всячини про Львів, про «Культуру Львова», про «Відпочинок у Львові», в тому числі інтерактивну карту з вулицями Львова з 3D зображеннями.
volodymyr_ant
05 листопад 2010 22:35 (UTC)
прошу. дякую за сайт. і дякую за те, що постаралася. я вже там вище написав. а можна в тебе попросити дещо? - от, якби ти у верхньому першому ряду поміняла місцями другу і третю знимку (зробила рокіровку), а першу знимку замінила якоюсь іншою, в якій є багато неба і прозоре дерево (без листя чи майже без листя), через яке те синє небо світиться. цікаво просто, як все це б по-новому читалося (маю на увазі твій осінній фото-колаж)
ssolo_mia
07 листопад 2010 21:30 (UTC)
Дякую. Я пізніше зроблю згідно твоїх побажань.
ssolo_mia
26 листопад 2010 03:33 (UTC)
І ще раз не в тему: маю прохання до тебе, Володику - чи дозволиш мені зробити у моєму фейсбушному блозі парочку альбомів з твоїми світлинами? Я їх всіх попідписую як належиться.
Завчасу дякую ;)
katrook
25 листопад 2010 12:55 (UTC)
запрошуємо на сольний концерт гурту ОБІЙМИ ДОЩУ http://rain.in.ua/article/54/ki-v-10-grudnya-solnii-kontsert-5-r-chchya-gurtu-prezentats-ya-singlu-ta-kl-pu
ssolo_mia
26 листопад 2010 03:13 (UTC)
Олексо, велике дякую за Ваше запрошення на ювілейний виступ Вашого колективу! Я б з великим задоволенням на Ваш сольняк, якби була в Україні, але, на мій превеликий жаль, я зараз досить далеко від України, і до 10 грудня навіть мріяти не смію, щоб до вас вирватися. Мені б якось до 25 грудня вдалося вирватися звідси на пару днів (тижнів) в Україну..

Дякую. З найкращими побажаннями, щиро ваша,
Соломія.

katrook
26 листопад 2010 06:51 (UTC)
так, це прикро.
Так само і моя дівчина не зможе приїхати -- навчається за кордоном:(.
Сподіваюсь, на наступних виступах побачемось ;)
Всього найкращого!
ssolo_mia
27 листопад 2010 15:16 (UTC)
Дякую, Олексо. Навзаєм.
Все буде добре.
Шануймося!

Соломія
ssolo_mia
07 листопад 2010 21:39 (UTC)
Оскільки тема така вже осіння, то і я від себе долучу пісню, хай і попсову, з таким самим кліпом; пісню невідомого автора на слова теж невідомого автора. Чомсь настрій у мене співпав, в листопадову нюту – меланхолійну і трішки плаксиву, так що звиняй.„Осінь-красуня в жовтім намисті до себе кличе і нас п'янить. на твої коси падає листя – нам не забути золоту мить”
/приспів: „цей листопад по твоїх косах жовте листя розсипає. цей листопад нам першу зустріч ту, осінню, пригадає. в цей листопад підемо ми удвох осінніми стежками, звідки назад одна дорога нам залишиться, кохана”/
„Золотом сипле осінь багряна, душу чарує вона мені. крім поцілунків тобі, кохана, я подарую осені дні”
/приспів/
„Осінь мрійлива, осінь журлива, згадку залишить вона для нас. колись згадаємо, що осінь мила, колись згадаємо ми про цей час”
/приспів/
volodymyr_ant
08 листопад 2010 21:24 (UTC)
дякую. точно. ще Бобула з Поповичем забракло :)
та, пісня так, нічо, лиш кліп якийсь мізерний. а пісня є у мене в якомусь українському збірнику - ще в штатах мав з дюжину їх - по сотні пісень в мр3 :)
ssolo_mia
08 листопад 2010 04:49 (UTC)
You are my Miracle
Доброго ранку, Володику. Й для тебе пісня, як прокинешся:"I will tell you everything you'd ever like to know
All the stars you wish upon I will make them yours
I'll speak to you in povertry to fill your dreams with light
Make sure your every fantasy comes to life..."


Сьогодні Дмитра, день Ангела у твого дідуся.


volodymyr_ant
08 листопад 2010 21:20 (UTC)
Re: You are my Miracle
дякую, Солько. супер дует і супер пісня теж, восьма за порядком в її альбомі Patience [Promo] за 2010 рік. зарядив весь альбом в ай-пода.
ssolo_mia
26 листопад 2010 03:18 (UTC)
Re: You are my Miracle
Прошу. З того альбому зі всіх пісень мені лише одна ця сподобалася.

До речі, знову не зовсім в тему: ти знаєш, що вона частково (на 15-17 відсотків) українка (по материній лінії там в неї якесь українське коріння)? ;)
katrook
25 листопад 2010 12:53 (UTC)
10 грудня гурт Обійми Дощу відсвяткує своє 5-річчя великим сольним концертом у клубі Sullivan Room Kiev, підготувавши для шанувальників 2-годинну програму з презентацією нового синглу та кліпу — не пропустіть цю важливу подію!Квитки можна придбати у білетних касах Ольвія, замовити за тел. (044) 590 55 55 або на їх сайті (передпродаж — 50 грн., вхід у день концерту — 70 грн., для іногородніх — 50 грн. при пред’явленні квитка до Києва). Кількість місць обмежена!

http://rain.in.ua/
ssolo_mia
26 листопад 2010 05:24 (UTC)
H-ppy TnxGD!
Закінчується осінь, закінчується день, завершується сьогоднішнє свято. Я забула привітати тебе із Днем Подяки. Щоб виправитися - пару кліпів з тих, що я сьогодні виклала в сврєму ФБ. Перший - традиційна дитяча пісенька (Coming round the mountain), яку традиційно співають в цей день, а друга, ну, ти знаєш, скоріше те, що хочемо чути всі ми жінки від вас чоловіків (кліп гарний, як і пісня) ;)

'Coming Round the Mountain' (Climax Jazz Band)

'Have You Ever Really Loved A Woman?' (Bryan Adams)

'Somebody Diggin' My Potatoes' (Chris Barber - Lonnie Donegan)

'Down by the Riverside' (Patterson Ottilie)

'Old Rugged Cross' (Monty Sunshine - Chris Barber Jazz Band)

'C'est à Capri - Isle Of Capri'(Chris Barber Band ft. Chris, Pat Halcox, Monty Sunshine, Jim Bray, Johnny McCallum, Colin Bowden)

'Little Liza Jane' (Monty Sunshine - Old Merry Tale Jazz Band
)

'Before The Night Is Over' (Bryan Adams)

'Please Forgive Me' (Bryan Adams)

( 32 коментарі — Прокоментувати )

Latest Month

грудень 2010
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Розроблено LiveJournal.com